Achterhoekse Roverscout Quiz

Wat gebeurt er wanneer twee enthousiaste groepen roverscouts elkaar treffen?
Dan ontstaat er het idee om een kamp te organiseren voor henzelf en ander roverscouts.

Maar gooi je daar een pandemie bij en een verbod op activiteiten, wat gebeurt er dan?
Dan zetten ze de spreekwoordelijke zeilen bij en komen ze met een alternatieve Achterhoekse Roverscout Quiz.

Op zaterdagavond 20 maart organiseerden de roverscouts van de Jan van Riebeeck Eefde en de IJsselgroep Gorssel een digitale quizavond speciaal voor roverscouts en iedereen die zich nog roverscout voelt.

De communicatie verliep via Discord en de quiz zelf was te volgen via een livestream op Youtube.
Er waren diverse rondes met uiteenlopende vragen. De algemene Scoutingkennis van de deelnemers werd flink op de proef gesteld.
De avond werd afgesloten met een muziekronde. Waar in eerste instantie de techniek het een beetje liet afweten, werd dit later ruimschoots goed gemaakt met live accordeon spel door de host van de avond.

De winnaars kwamen van de Jan van Riebeeck en gingen naar huis (of waren dat natuurlijk al) met een Achterhoeks pakketje met daarin onder andere de nieuwe regiobadge. Als deze avond een voorbode is voor wat de rovers van de JVR en de IJsselgroep nog meer gaan organiseren in de regio, dan belooft dat wat!