Muzikale Bever-Doe-Dag in Gorssel

Met 120 bevers en 50 leiders was de Bever-Doe-Dag 2024 een groot succes!

Vanuit de Gorsselse Heide kwam een wat warrige componist. Hij had het perfecte muziekstuk gecomponeerd, maar helaas was hij zijn gevoel voor muziek helemaal kwijt. Aan de bevers om de componist te helpen door allerlei muzikale spellen te spelen. En dat konden de bevers wel! Van het bespelen van muziekinstrumenten tot het zelf maken van instumenten tot het verkleden tot popster tot het vinden van muzieknoten tot limbodansen tot het gooien van cd’tjes. Alles hadden de bevers in huis om de componist te helpen.

En het is de bevers gelukt! De warrige componist had zijn gevoel voor muziek terug gekregen en kon alsnog zijn prachtige muziekstuk spelen voor de bevers.

Het gezellige Bever-Doe-Dag bij de Sint Jorisgroep in Zutphen met veel lachende gezichten van bevers én leiders!