Jungledag zuid 2022

Op 21 mei 2022 vond de Jungledag-zuid plaats, welpen uit de hele regio kwamen naar Lochem om samen met hun leiding een ontzettend leuke dag te beleven!

Dit jaar stond de Jungledag in het teken van “social media”, Shere Khan was namelijk een beetje jaloers dat hij als enige geen grote Instagram pagina had met veel volgers. Samen met andere jungledieren als Bagheera, Mor en Baloe zijn de welpen op zoektocht gegaan naar een leuk thema voor het in stagram account van Shere-Khan. Zo is er geschminkt bij Mor, zijn er ontzettend leuke spelletjes gespeeld met Mowgli,  is er gedanst bij koning Lowie en heeft kolonel Hathi de welpen op de proef gesteld met zijn stormbaan.

Tussendoor was er natuurlijk een lekkere lunch in het zonnetje. Aan het einde van de dag kwam Shere-Khan met de conclusie dat hij een geweldige dag had samen met iedereen, maar dat sociale media toch niks voor hem zijn. Hij gaat er liever samen met anderen op uit om de wereld om zich heen te ontdekken.