Scouting Achterhoek Online

Op 22 en 23 mei stond scouting Achterhoek online op de planning. Een enorm, druk, enthousiast, leuk spel in twee momenten van 3 uur waar 23 teams tegen elkaar streden om de meeste punten! In totaal hebben er 180 deelnemers van 13 verschillende groepen meegedaan aan de activiteit. Hier zijn wij als regio mega trots op.

De activiteit is vanaf de seconde dat duidelijk werd dat de (R)SW en de explorer challenge niet door konden gaan opgestart door 8 van onze regio organisatoren. Zij hebben hard gewerkt en in recordtijd een activiteit van deze omvang neergezet. In de evaluatie kreeg de organisatie een gemiddelde 8,2. Hie kunnen ze dus zeker heel trots op zijn.

Hieronder de uitslag van deze activiteit! Van links naar rechts: De scouts thuis teams; De scouts op scouting teams en rechts de explorer, roversscouts en stam teams.

Alle deelnemers hartelijk dank voor de deelname en wie weet tot een volgende editie!

Geniet hieronder nog van een aantal resultaten.